Prawo karne

Pełne wsparcie w sprawach karnych

Kancelaria zajmuje się także kompleksową pomocą prawną w dziedzinie prawa karnego, w tym prawa wykroczeń. Bez względu na rodzaj sprawy, z jaką się Państwo spotkali, zapewniam profesjonalne wsparcie i pomoc adwokata.

Pomoc obejmuje reprezentację na każdym etapie postępowania, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego,  postępowania sądowego oraz postępowania wykonawczego, jako obrońca oraz pełnomocnik pokrzywdzonego.

W ramach usług świadczonych przez Kancelarię jest również sporządzanie prywatnych lub subsydiarnych aktów oskarżenia. 

Pomoc przy opracowaniu strategii obrony

Kancelaria gwarantuje dokładną analizę konkretnej sytuacji, celem opracowania optymalnej strategii obrony od samego początku współpracy. Bez względu na powagę zarzutów, będę działać z determinacją i zaangażowaniem, aby osiągnąć dla Państwa najlepsze rezultaty. Moim celem jest minimalizacja konsekwencji prawnych i przejście przez proces karny w najmniej uciążliwy dla Państwa sposób.

Dostępność i wsparcie

Kancelaria stawia na dostępność i wsparcie dla naszych klientów w sprawach karnych. Ze względu na dynamikę początkowego etapu postępowania karnego kancelaria jest dostępna, aby odpowiedzieć na Państwa pytania, rozwiać wątpliwości i zapewnić pełne wsparcie. Stawiam na to, aby Klient, jak i jego najbliższa rodzina miała wsparcie prawne w często trudnych dla Państwa chwilach.