O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu

Adwokat Marta Kierod

Adwokat Marta Kierod

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, uzyskując tytuł adwokata, zostałam wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, jako adwokat zdobyłam również uprawnienia Mediatora przy Centrum Mediacyjnym Naczelnej Rady Adwokackiej.

Adwokat Wrocław

Doświadczenie zawodowe

Szeroko rozumianym prawem zajmuję się od 2006 roku. Karierę rozpoczęłam od pracy w jednym z organów wymiaru sprawiedliwości poznając pracę z innej strony niż praktyka adwokacka. Następnie kontynuowałam pracę w jednej z największych firm prawniczych na Dolnym Śląsku, prowadzącej masową obsługę prawną podmiotów instytucjonalnych. Przez kilkanaście lat zajmowałam się sprawami na etapie cywilnego postępowania sądowego, zdobywając kolejne umiejętności, w tym przez kilka lat kierowałam pracą kilkunastoosobowego zespołu.

Specjalizacja

Aktualnie  prowadzę własną kancelarię, świadcząc ogólną praktykę adwokacką, a w kręgu proponowanych przez moją kancelarię usług znajdują się sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i rodzinnego.  

Podejście do pracy

Moja praca jest jednocześnie moją pasją. Każdą prowadzoną sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem, bez względu na jej rodzaj oraz stopień skomplikowania. Moim celem jest zrozumienie Państwa potrzeb i świadczenie pomocy prawnej z wykorzystaniem posiadanej przez siebie wiedzy i doświadczenia.

Aplikant Adwokacki

Paweł Trojniak

Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W styczniu 2023 roku zostałem wpisany na listę aplikantów adwokackich w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Adwokat Wrocław

Doświadczenie zawodowe

Jeszcze przed ukończeniem nauki na studiach, postanowiłem rozpocząć współpracę z kancelarią adwokacką i spróbować swoich sił nie tylko w zagadnieniach teoretycznych, ale też w ich praktycznym zastosowaniu w życiu. 

Umiejętności związane z przygotowaniem zawodowym od kilku lat zbieram pod patronatem starszych i bardziej doświadczonych kolegów, zajmując się sprawami z różnych gałęzi prawa, w tym zwłaszcza prawa cywilnego, rodzinnego i karnego, które przede wszystkim znajdują się w kręgu moich zainteresowań.

Zainteresowania

Poza pracą staram się prowadzić aktywny tryb życia, w czym pomaga mi zamiłowanie do biegania. Moim celem jest spróbowanie sił w półmaratonie. Uwielbiam także gry planszowe, a od niedawna interesuje się szachami, w które gram rekreacyjnie.